Przejdź do treści

Wola Wiedzy

Wola Wiedzy

„Wola Wiedzy” to projekt opierający się na połączeniu gry terenowej Geocaching z opowieściami przewodnika-varsavianisty o dzielnicy Wola. Za pomocą aplikacji, gracze mieli okazję poznać zapomniane zakamarki i historie Woli. Projekt przeznaczony był dla uczestników w każdym wieku. Poza powstaniem samych skrzynek, obejmował także sześć spotkań, z których każde dotyczyło innego rejonu dzielnicy. Każde ze spotkań składało sie z 3 części –  szkolenia, gry terenowej oraz opowieści przewodnik-varsavianisty Janusza Dziano. Spotkania odbywały się w siedzibie Narodowego Centrum Kultury, który był partnerem projektu. 

Każdy z 6 keszy serii został wyposażony w pamiątkową pieczątkę.

Start projektu: lipiec 2018

Partner: Narodowe Centrum Kultury

 

Projekt w liczbach:

keszy
0
odwiedzin
0
pkt FAV*
0

* Punkt FAV – użytkownik może wyróżnić co 10 znalezioną skrzynkę punktem FAV 

Przykładowe logi graczy:

„Bardzo fajny pomysł i świetne wykonanie 😀 Teraz jak już się spodziewam jaka to fajna seria muszę znaleźć chwilę żeby zgarnąć ją całą. (...)”
BaldMaster
"(...)Ale super skrzynka ! Wszystko wykonane idealnie. Specjalnie sobie wziąłem notatnik żeby mieć porządne miejsce żeby się 'wpieczątkować'. Zadania nie takie trudne, więc udało się dość szybko rozwiązać, w terenie też oczywiście bez problemów."
Maciek_B