Przejdź do treści

Podcast Między Keszami

Podcast „Między Keszami” to pierwszy polski podcast o geocachingu. Prowadzi go dwójka doświadczonych graczy i członków stowarzyszenia – Anna Sabak-Grzybowska (okrutnyb) i Jakub Paradowski (QbaPL). W podcaście poruszane są temat zarówno poradnikowe (jak sprawić, by keszowanie było przyjemniejsze), jak i newsowe (co piszczy w świecie geocachingu). Można także posłuchać wywiadów z ciekawymi ludźmi oraz odcinków typowo podróżniczych.

Podcast może stanowi także przestrzeń reklamową dla nowych projektów, prowadzonych przez stowarzyszenie. Istnieje możliwość przedstawienia tematu zarówno w odcinkach newsowych, jak i nagrania dedykowanego odcinka oraz komunikacji w social mediach podcastu.

Podcast powstaje we współpracy z Domem Kultury Kadr. Odcinki publikowane są na głównych platformach streamingowych (YouTube, Spotify, Google Podcast, Apple Podcast)

Start projektu: czerwiec 2022

Partner: Dom Kultury Kadr

Projekt w liczbach:

odcinków
0
min. materiału
0
odtworzeń
0

Przykładowy odcinek:

Odcinek przygotowany z myślą o osobach, które dopiero chcę wejść w świat geocachingu, odkryć jego piękno i poznać zalety. Ale polecamy go również doświadczonym keszerom, którzy będą mieli szansę przypomnieć sobie swoje pierwsze kroki w tym świecie i emocje które towarzyszyły znalezieniu pierwszego kesza.