Przejdź do treści

Gala GIFF 2023

W listopadzie 2023 mieliśmy okazję zorganizować galę X Międzynarodowego Festiwalu Filmów o Tematyce Geocachingowej GIFF. W czasie gali zostały zaprezentowane finałowe filmy festiwalu, w tym dwa filmy z Polski. Galę uświetniła obecność twórców obu produkcji. 

W ramach eventu przygotowano także wystawy – maskowań używanych w geocachingu, PWG, czyli drewnianych monet pamiątkowych oraz plakatów filmowych.

Event zorganizowano na sali widowiskowej Domu Kultury Kadr i wzięło w nim udział ponad 100 osób. Gala promowana była w pojazdach komunikacji miejskiej m. st. Warszawy.

Data eventu: listopad 2023

Piknik rodzinny 26 urodziny Dyzia

24 września 2023 r. swoje 26 urodziny obchodził Dyzio, czyli rekonstrukcja dinozaura z rodzaju Dilophosaurus wetherilli, który wita gości na sali głównej Muzeum Geologicznego PIG-BIP. Z tej okazji został zorganizowany edukacyjny piknik rodzinny.

Stowarzyszenie Geocaching Warszawa miało okazję zaangażować się w organizację eventu – wystawiając własne stoisko oraz prowadząc interaktywną grę na terenie muzeum. W czasie pikniku szczególnie skupiliśmy się na promocji tzw. Earth Cache’y – skrzynek poświęconych geologii. 

Data eventu: wrzesień 2023