Przejdź do treści

Góry Stołowe

Seria ponad 30 skrzynek pokazuje najpiękniejsze zakątki Gór Stołowych – m.in. na Szczelińcu, czy w Błędnych Skałach. Członkowie Geocaching Warszawa pomagali w opracowaniu koncepcji ścieżek i w ich wykonaniu.

Geościeżki nie tylko zwiększają atrakcyjność szlaków, ale też pomagają Parkowi Gór Stołowych kierować ruchem turystycznym.

W ramach współpracy z Parkiem Narodowym Gór Stołowych przeprowadziliśmy także akcję sprzątania Szczelińca, w którym uczestniczyło ponad 50 osób.

Start projektu: sierpień 2018

Partner: Park Narodowy Gór Stołowych

 

Projekt w liczbach:

keszy
0
odwiedzin
0
pkt FAV*
0

* Punkt FAV – użytkownik może wyróżnić co 10 znalezioną skrzynkę punktem FAV 

Przykładowe logi graczy:

„Zacznijmy od tego, że gdyby nie Geocaching, to pewnie nigdy nie zobaczyłbym tak dokładnie Parku Narodowego Gór Stołowych. (…) Skrytki są niesamowite, miejsca dla takiego mieszczucha jak ja nie z tej ziemi, a opisy skrytek bardzo wciągające. (…)
chyziu
„Początek urlopu i dawno już planowane keszowanie w Górach Stołowych. O tych skrytkach naczytaliśmy się dużo, więc oczywiste było, że w końcu musimy tu dotrzeć 😉 W większości moglibyśmy zostawiać FAVy i to też czynimy. (...) Dzięki wielkie za urozmaicenie bycia w tak niesamowitym miejscu! <3”
PinkBeti_Ziotewicz

Zobacz zdjęcia: