Przejdź do treści

GeoMuzyczni w Płocku

Geocachingowy szlak GeoMuzyczni powstał z inicjatywy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku, która zaprosiła nas do współpracy, przy projekcie mającym uświetnić jubileusz 75. szkoły muzycznej w Płocku. W ramach GeoMuzycznych za pośrednictwem geocachingu opowiadamy historię placówki. Wspominamy związane z nią osoby, m.in. Faustyna Piaska, Tadeusza Paciorkiewicza, czy dr Marcina Kamińskiego, a uczestników gry zabieramy do miejsc, które bezpośrednio wiązały się z powstaniem i działalnością szkoły. Inauguracyjny spacer miał miejsce 15 maja 2021 roku.

Start projektu: maj 2021

Partner: Szkoła Muzyczna w Płocku

Referencje: [zobacz]

Projekt w liczbach:

keszy
0
odwiedzin
0
pkt FAV*
0

* Punkt FAV – użytkownik może wyróżnić co 10 znalezioną skrzynkę punktem FAV 

Przykładowe logi graczy:

„Miałam szczęście wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu jakim był Geomuzyczny weekend w Płocku. Na początek ciekawa prezentacja i wprowadzenie w tajniki geocachingu, potem dla świeżo zaangażowanych keszerów lekka rozgrzewka przy rozkminianiu aplikacji, i w końcu to na co wszyscy czekali z ogromnym zaciekawieniem czyli akcja w terenie. Dziękuję za zróżnicowane i starannie wykonane skrytki. Wspaniale spędziłam dzień w Płocku i gwarantuję, że wrócę tu jeszcze nie jeden raz ;). (...)”
Carewna
"(...) Skrytki w sposobie ukrycia i pokazaniu ciekawych miejsc to super dopracowana seria, za całość wielki FAV się należy. (...)"
SyKaWa