Przejdź do treści

Geo-Muzyczni w Płocku

 

Kolejny geocachingowy szlak powstał z inicjatywy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Płocku, która zaprosiła nas do współpracy, przy projekcie mającym uświetnić jubileusz 75. szkoły muzycznej w Płocku. W ramach GEO-MUZYCZNych opowiadamy HISTORIĘ PŁOCKIEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ. Wspominamy związane z nią osoby, m.in. Faustyna Piaska, Tadeusza Paciorkiewicza, czy dra Marcina Kamińskiego, a jej uczestników zabieramy do miejsc, które bezpośrednio wiązały się z  powstaniem i działalnością szkoły.
Inauguracyjny spacer miał miejsce 15 maja 2021 roku.
Więcej o projekcie i kolejnych spacerach organizowanych dla uczniów szkoły przeczytacie tutaj: https://www.psmplock.pl/geo-muzyczni-gra-jubileuszowa.

 

Na zdjęciu od lewej: dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku - Michał Zawadzki, nauczyciel ogólnokształcącej szkoły muzycznej, nauczycielka ogólnokształcącej szkoły muzycznej, uczeń, prowadzący grupę trener Geocaching - Jakub Paradowski; w tle pozostali uczestnicy spaceru geościeżką
Spacer premierowy geościeżką GEO-Muzyczni w Płocku. Pierwszy od lewej dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku Michał Zawadzki. Grupę prowadzi Qba.
Spacer premierowy geościeżką GEO-Muzyczni w Płocku. Spotkanie grup na Placu Narutowicza 😉
Spacer premierowy geościeżką GEO-Muzyczni w Płocku. Nie obyło się bez szukania i innych okolicznych kaszy. W tle płocka Wieża Ciśnień.