Przejdź do treści

GIFF2017 – Gala w Warszawie

A wszystko zaczyna się od marzeń….

Kilkoro śmiałków z Geocaching Warszawa postanowiło przygotować swoją produkcję filmową na konkurs organizowany w ramach tegorocznej edycji GIFF (Geocaching International Film Festival). Film został nakręcony w lipcu, a w połowie września organizator konkursu potwierdził, że nasz film: „Brudny Henryk i Disco Box” stał się jednym z 17 finalistów, a zarazem pierwszym w historii finalistą z Polski. Nasze marzenia się spełniły!

Takie wyróżnienie, nie mogło nie zostać odpowiednio uczczone. Dlatego pojawiło się kolejne marzenie, o zorganizowaniu dużego Eventu (największego w całej historii warszawskiego geocachingu) gdzie będzie można godnie zaprezentować nasz film. Wiele osób zaangażowało się w przedsięwzięcie. Znaleźliśmy właściwą salę, wydrukowaliśmy pamiątkowe bilety, przygotowaliśmy tematyczny logbook, zamówiliśmy gości specjalnych, zorganizowaliśmy konkurs i loterię, zrobiliśmy wystawę o geocachingu, zorganizowaliśmy kącik wymiany TB, wypaliliśmy okolicznościowe drewniaki i przygotowaliśmy scenariusz naszej gali. Wreszcie mogliśmy zaprosić gości –  nie tylko keszerów ale także ich rodziny, znajomych, przyjaciół, a także osoby w ogóle nie związane ze światem geocachingu.

 

Na gali pojawiło się ok. 170 osób (z czego połowa keszerów). Tak oni zapamiętali nasze wydarzenie:

mela.bruxa: No działo się, działo, nie tylko na ekranie. Sala pękała w szwach, atrakcji nie zabrakło (…) ja myślę, że Warszawa jest Mega ready!

WOODZWyjątkowo udany pokaz , aż takich tłumów to się chyba nikt nie spodziewał. Gratulacje dla ekipy geocaching warszawa za stworzenie pięknego filmu i cudownego widowiska. Wiedziałem że będzie fajnie, ale żeby aż tak? … Mela ma racje czas szykować się na MEGA.

McHigh: W imieniu swoim jak i mojej córki dziękuję za przygotowanie super eventu. Oby więcej takich spotkań to jeszcze chwila i będziemy mieli w stolicy MEGA event.

TomekD_74: No no, jeden z lepszych eventów na jakich dane mi było być. Wszystko ekstra zorganizowane, nie nudziłem się nawet przez chwilę (…). Nie będę się rozpisywał, ale Qba & ekipa- wysoko podnieśliście poprzeczkę, oj wysoko

waneta1: Jestem całkowicie zawojowana! To połączenie maratonu filmowego z galą festiwalową wyszło kapitalnie. Gwiazdy na wyciągnięcie ręki, tłumy walące drzwiami i oknami, nawet zdjęcia z autografami były…

Vinn: I can say I was truly happy for having been able to actually attend it.
Everything was thoughtfully arranged and put together, and, most importantly, featured what I could perceive as a fine sense of community that really makes everything stand out in the best way. (…) Congratulations in every way and TFTE!

Podczas Gali mieliśmy dwa koncerty:

Wolak: W trakcie odbył się przeuroczy koncert Delfina, mi się on bardzo podobał, problemu z dziewczynami chłopak nie będzie miał – już po koncercie wszystkie były jego 🙂

PONAKUMA: Gratulacje dla DelfinPL za znakomity występ, zdaję się że debiut przy takim audytorium. A na sam koniec dzięki „Megafonom” można było kawałek fajnej muzyki w doskonale nagłośnionej sali.

NoffAnn: występ młodego i obiecującego Delfina bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, trzymaj tak dalej, młody!

Karlusia: Były konkursy, loterie, koncerty małe i duże – Super występ Delfina a Megafony na koniec eventu dały czad!

Wolak: Po evencie był koncert Megafonów, na którym stał dość dużych rozmiarów przedmiot podróżny 🙂 Sam koncert mi się podobał i liczę na więcej takich połączeń event/koncert 🙂

Johny@Cache: The real highlight was the little guitar player!!! 

oraz projekcję pełnej wersji naszego filmu:

Domi.nick: Reżyserska wersja filmu jest genialna!

happienssKP: Polski film Harry Dirtski and Disco Box obejrzany w wersji reżyserskiej bardzo zyskał w moich oczach i szkoda tylko, że na innych GIFFach widzowie nie mogli go zobaczyć w pełnej wersji, która jest bardziej zrozumiała, śmieszna i tworzy jedną całość. 

Zibi11977: Trzy minutowy film na czwórkę ale pełna wersja wygrywa tegorocznego GIFFA !!!

iggyPL: wersja reżyserska polskiego filmu jest naprawdę super.

Podsumowując:

Perlle: Fantastyczna impreza.

qqqqkuba: event zorganizowany z rozmachem, jak przystało na Światową produkcję.

iggyPL: Najlepiej zrobiony event w Polsce, w którym uczestniczyłem do tej pory.

EUzebiusz28: Ten event zapisze się w annałach warszawskiego Goecachingu